Business Service

Oferujemy profesjonalne usługi porządkowe na terenie południowo-zachodniej Polski. Wciąż poszerzamy zasięg naszej działalności. Zawsze stawiamy na bezprecedensową jakość i niezawodność. Doskonały poziom obsługi, to od 2006 roku, nie tylko nasza dewiza, ale także cel, który przyświeca nam każdego dnia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

o nas

Delta Business Service od 2006 roku zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości.

Inwestujemy w wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz mamy do dyspozycji doskonałe zaplecze techniczne. Dzięki temu jesteśmy gotowi profesjonalnie zatroszczyć się o czystość wnętrz wszelkiego rodzaju budynków bez względu na ich przeznaczenie, standard czy powierzchnię. Nasi pracownicy obsługują zakłady produkcyjne, magazyny wielkopowierzchniowe, biurowce, a także obiekty rekreacyjne i sportowe oraz centra handlowe. Dział technologii Delta Business Service starannie dopasowuje system naszych usług do specyfiki każdej nieruchomości. Zawsze mamy na celu zapewnienie sprawnego działania całej infrastruktury budynku.

WIĘCEJ  

oferta

Obejmujemy swoim zasięgiem takie obszary aktywności jak m.in.:

historia firmy

Delta Business Service została założona we wrześniu 2005 roku jako spółka zależna agencji ochrony Delta Security. Firma powstała w odpowiedzi na coraz bardziej wymagający rynek usług outsourcingowych oraz oczekiwania klientów dotyczące kompleksowości świadczonych usług.

Od samego początku działalności DBS notujemy nieprzerwany i dynamiczny rozwój na terenie południowo-zachodniej Polski. Specjalizujemy się szczególnie w usługach porządkowych świadczonych na rzecz dużych zakładów przemysłowych oraz magazynów wielkopowierzchniowych...

WIĘCEJ

misja

Helping hand in your business, czyli pomocna dłoń w Twoim biznesie, to hasło, które przyświeca nam od samego początku naszej działalności.

WIĘCEJ

co nas wyróżnia?

Kadra


młoda, doskonale wyszkolona

Obsługa nieruchomości


kompleksowe rozwiązania

Doświadczenie


usługi realizowane na różnych obiektach

Elastyczność


indywidualne podejście do każdego zlecenia

Fachowcy


doskonali specjaliści w swoich dziedzinach

Rozwój


stabilny rozwój na terenie południowo-zachodniej Polski

gwarantujemy

Naszym klientom gwarantujemy szereg korzyści:

Technologię dopasowaną do charakteru obiektu

Realizację usług dopasowaną do codziennego funkcjonowania obiektu

Dedykowanego Partnera - Opiekuna Klienta

Jakość na najwyższym poziomie

Doskonale wyszkolony personel

Polisę ubezpieczeniową zabezpieczającą nasze działania

udział w projektach

Zgodnie z przyjętą w DBS polityką zrównoważonego rozwoju, dokładamy wszelkich starań, aby sukcesy, które odnosimy były również udziałem tych, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.
Od początku naszej działalności angażujemy się w szereg projektów związanych z ochroną środowiska naturalnego, wspieraniem społeczności lokalnej, w ramach której funkcjonujemy oraz w pomoc dla organizacji pożytku publicznego.