historia

Delta Business Service powstała we wrześniu 2005 roku jako spółka zależna agencji ochrony Delta Security. Firma powstała w odpowiedzi na coraz bardziej wymagający rynek usług outsourcingowych oraz oczekiwania klientów dotyczące kompleksowości świadczonych usług.


Od samego początku działalności DBS notujemy nieprzerwany i dynamiczny rozwój na terenie południowo-zachodniej Polski. Specjalizujemy się szczególnie w usługach porządkowych świadczonych na rzecz dużych zakładów przemysłowych oraz magazynów wielkopowierzchniowych.

Wraz z rozwojem firmy i coraz bardziej złożonymi wymaganiami Klientów, do oferty spółki dołączyły propozycje nowych rozwiązań m.in. w zakresie wewnętrznej gospodarki odpadami na terenie zakładów produkcyjnych, logistyki wewnętrznej w magazynach wielkopowierzchniowych i fabrykach czy wreszcie zarządzania nieruchomościami. W tym przede wszystkim utrzymywaniem infrastruktury technicznej budynku. Z czasem zaczęliśmy również oferować rozwiązania w zakresie usług specjalistycznych.

Od początku istnienia DBS obraliśmy strategię bazującą na oferowaniu swoim Klientom niezawodnych rozwiązań o najwyższej jakości. Aby to osiągnąć wciąż opieramy swoją działalność na świetnie wyszkolonym personelu, niezawodnych dostawcach oraz najwyższej jakości sprzęcie.

gwarantujemy

Naszym klientom gwarantujemy szereg korzyści:

Technologię dopasowaną do charakteru obiektu

Realizację usług dopasowaną do codziennego funkcjonowania obiektu

Dedykowanego Partnera - Opiekuna Klienta

Jakość na najwyższym poziomie

Doskonale wyszkolony personel

Polisę ubezpieczeniową zabezpieczającą nasze działania

skorzystaj z naszych usług

Wypełnij prosty formularz. Odpowiemy w dni robocze w ciągu 24 godzin.